Srpen 2008

A je to tady!!

31. srpna 2008 v 21:29 | Forg
Tak a je to tu.Jak se těšíte do školy?Já jo protože jdu někam jinam na školu,tak až přijdu ze školy,tak vám sem toho hooodn prodam, a mam prekvapko tak čau

NUTNÉ!POMOC

30. srpna 2008 v 15:00 | Dedola
POMOC! Potřebuju nutně cheat na to aby teenager mohl chodit s dospělím. Vím , že existuje. DOkud ho nebudu mít nemůže být další díl Hvězdičky :´(

Hvězdička ÚVOD

30. srpna 2008 v 14:00 | Dedola
Ciao ! Já jsem Isabella Maurizio. Je mi 14 let , a jsem rozená italka.Ale lidi mě tu nemají vůbec rádi. Bydleli jsme na Sicílii ,já , mamka , tatka a ségra. Když mi bylo 9 , a ségře 2 roky , máma od táty odešla a odstěhovaly jsme se sem , do Caorle. Pokud to nevíte , oboje to jsou města Itálie. Od té doby jsem se s tátou neviděla , a máma nám (mě a ségře) NIKDY neřekla proč od něj odešla. Na Sicílii mě měli lidi celkem rádi. Tady mě nenávidí. Ptáte se proč? Má máma je slavná módní návrhářka. V Evropě vůbec nejslavnější. A mě si bere do reklam jako modelku na teenagerské modely. Ségru zase na dětský. No a někdo mi závidí , někdo mě nenávidí pže propagujeme kožené věci (ozívaj se ochránci zvířat) ...... Všichni mě nenávidí , ale někteří se přetvařují aby mohli kámošit s hvězdou , být v novinách atd. . Přátelé , které jsem měla na Sicílii mi říkali Bello. Tady mi nikdo kromě rodiny neřekne jinak než Hvězdičko. Někdo páč sem slavná , někdo kvůli mému tetování pod okem. Každopádně je to i můj umělecký pseudomim.
A tohle je má máma, slavná Annamaria Maurizio. Narodila jsem se jí když jí bylo 19 , ted je jí 33. Táta byl o rok starší. Mám jí moc ráda.
A tohle je má teta - mámina sestra. Jmenuje se Francesca . Příjmení má jiné než my , protože je svobodná , a my máme příjmení po tátovi. Tetino příjmení je Napoli. Dělá někdy také mamce modelku. Je supeeeeer teta! Je jí 22 let. Do Caorle se přestěhovala s náma , bylo jí moc líto mámy a chtěla změnu. Ona ví proč se máma rozešla s tátou , ale taky nám nic nechce říct.
A tohle je má povedená ségra. Jmenuje se Sofia Maurizio. Je jí 7 let , a i když mě hodně často fakt štve , tak jí mám ráda. Má ráda BARBIE a podobné blbiny. Ale ona barbie není.... prostě má ráda BARBIE asi jako každý sedmiletý dítě. Ona se má ve škole dobře. Ji naopak obdivujou.
A náš krásnej francouzkej buldoček Franco. Je mu teprve 5 měsíců. No , není krásnej????
Tohle je náš sexy bodyguard ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Gigi. Je mu čerstvých 20. Moc se mi líbí. Jeho táta je němec a máma italka. Bydlí u nás v pokoji pro personál.
Gigiho sestra Anna. Je naše služebná , a taky bydlí u nás v pokoji pro personál. Je celkem OK.
Náš dům zepředu. Hned za domem máme moře.
Ze zadu našeho baráku máme houpačky , bazén a takovej bunkr.

Fotky z obytnáku (mí !!!!!!)

30. srpna 2008 v 9:49 | pixelka
Nekopírovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(měly být včera ale já sem byla u mamky v práci do 12-cti (večer XD) tak su až dneska sou až dneska)

Menstruace v Ts2- download (ty voe já čumím)

30. srpna 2008 v 7:00 | Dedola
CELÝ ČLÁNEK ZKOPÍROVÁN Z http://thesims2-d-i.blog.cz
Jo přesně tak v TS 2 mohou mýt simky menstruaci. Něco o ní si můžete přešíst a taky si jí stáhnout TADY !!!!
PS: registrace na MTS je nutná!
tak za tenhle download děkuju cuci → http://cucisims.blog.cz/

takže tady jsem vám zkopčila pocity jedné holky když na to přišla jinak zdrojík http://simsicci.blog.cz/ díky :-*

Když jsem dneska pařila, tak jsem klikla na jednu mojí simku a co nevydím! Další možnost ,,peroid,,! Divila jsem se a moje slova byla asi taková : ,,Období? Já myslela že je Období Season! xD No, to sem si zas něco stáhla..." když jsem klikla na Peroid, objevila se další tabulka. Bylo tam jméno simky a pak něco takového : Monika starts peroid now. Monika end peroid.
A to znamená - Monika bude mít menstruaci teď! Monika skončí menstruaci teď! xD Já se divila. Když jsem dala, první možnost, objevilo se mi v pravém rohu nahoře, jak se objevuje, že pro simíka přijede zhruba za hodinu auto do práce, tak tam se mi objevilo (v anglině, já Vám to přeložila) plno tabulek, některé jsem nepochopila, ale ty co jo, máte přeložené tady : Monika bude mít menstruaci (vždy je jiný den) v pondělí v (to je taky jiné hodiny) 6 hodin ráno.
Tak jsem čekala na pondělí na 6 hodin ráno. Ona vstala, chytla se za břicho, jako když rodí, začala naříkat, ale bylo to daleko kratší než u porodu. No, po chvíli přestala! xD
Potom jsem chtěla, aby se vdala s jedním chlapem, objevila se další tabulka : Monika potřebuje vyměnit tampón, a to ihned!Já dostala totální výtlem! Ona šla na WC, i když byla normoš vyčuraná, xD, sedla si jako když čurá, ale hned si stoupla a objevila se další tabulka : Monika má nyní vyměněný tampón.

3. komix

29. srpna 2008 v 18:00 | Dedola
Ano , já tu budu mít tři komixy!
Všechny tři o teenkách.... ale dá se říct že každej o něčem jiném. Nový komix se jmenuje Hvězdička , a bude tu zítra v 12.00 úvod.

Odjíždím

29. srpna 2008 v 14:09 | Dedola
Odjíždím a vracím se až v neděli. Přednastavím nějáké články!

V jednoduchosti je krása

29. srpna 2008 v 8:13 | Dedola
NA Flickru jsou umělecký sims obrázky , ale jsou tam i takové , které jsou vlastně celkem obyčejné. Ale i přesto sou pěkný :o)) ..... na některé vám stačí jen jeden poźovač a hezký hadry a vlasy :o))
A na některé dokonce ani to ...... I když někdy jsou ty jednoduché i otřesné O:)
Třeba toto nechápu....dát na flickr fotku z Bodyshopu....
Tohle mi příjde trochu amatérský...
A na tomhle je něco uměleckýho?
Tohle umím taky.... Ale ty ostatní byli překrásný

éééééééééééj

27. srpna 2008 v 16:13 | pixelka
hej lidi mam new datáč obytnej život - to znamená budu pařit tak budou moje vlastní fota a info (takovej jakoby komix ) opíšu nějaký info z příručky tak mě nechte 2 dny pařit a pak čekejte info + vlastný postřehy a fota (jinak se chci omluvit za nepřítomnost)

Návod jak mít víc než 8 simíků

25. srpna 2008 v 19:59 | Dedola
Nekopírujte ! A jestli už budete kopírovat tak se zdrojem! Ani tenhle návod nepište vlastními slovy! Přišla jsem na to úplně sama!!!!!!!!!!