Září 2008

Jeste neco málo:D

28. září 2008 v 13:55 | Forg
Ještě něco komiks France, mon rêve znamená v češtině "Francie můj sen"
Toť opět vše:D


Ke komiksu

28. září 2008 v 13:49 | Forg
Jenom chci napsat,že komiks o Italce sem plánovala na jméno "miluji tě" v italštině.
Dneska jsem to přeložila a zjistila jsem že je to TI AMO a takhle už se nějaký komiks
jmenuje=(Proto tu bude jiný název který je v češtině"Poslední sbohem" a v italštině "
Ultimo addio" toť vše papa

France, mon rêve

28. září 2008 v 13:46 | Forg
Já jsem Lilly.Tátu nemám,ani nevím proč…Jsem starší dvojče mé ségry Sam.Je tak trochu "nenormální".Je mi 15 let a mojí mamce je 34.Miluji Francii narodila jsem se tam,ale prý potom co se s tátou něco stalo(nevím to) mamka Francii nenávidí.Nepouští mě tam ani se školou.Nevím co se tam stalo,ale žít ve Francii je můj sen.
Tohle je Sam moje mladší ségra.Jsme dvojčata,ale ona není normální.Všechno mi zkazí.Já jí nenávidím,ale je mi jí líto.

Hm a todle je moje máma Simone ,taky mi zkazí moje plány…Ale většinou jen s Francií.Jinak je docela fajn.Už mi asi 1 rok slibuje pejska dokonce už pro něj nechala postavit vlastní domeček.Normálně dům z cihel….

Máte rádi Tokio hotel?

23. září 2008 v 22:15 | Dedola
Máte rádi Tokio hotel? Já jo... neurážejte mě je to můj názor. Takže pokud ste fans dejte celý článek.

Připravuje se

22. září 2008 v 21:14 | Forg
Tak už to bude máte tu dvě malý lákadla.Tak se koukněte.Jsou to hlavní postavy 2 komiksu:

FOTKY ZMENŠENY!!!!

Nepřítomnost

22. září 2008 v 8:27 | Forg
Musím se omluvit za nepřítomnost.Nemám chuť hrát The sims 2.S kamoskou jsme zaply sims vytvorily jsme rodinu.Jenze me se pri vytvoreni vlasu pro dite na strane 3 hodí naše milovanou tabulku "aplikace se zhroutila"Budu se snažit opět makat na blogu.Tak hojky Forg...

HEJ?!

14. září 2008 v 13:51 | Dedola
Obrázky na blogách se mi ukazují až po patnácti minutách , ted jsem dělala komix a v článku se mi nechcou načíst......
Jinak se omlouvám že nepřidávám ae........ je škola ....
Navíc já na kámoše , školu a jednoho kluka O:)) mám jentaktak čas..... A ještě blog....

já já já jenom já

10. září 2008 v 16:32 | pixelka

muj rozvrh hodin
Tož děcka XD
Týden máme za sebou a tejden před sebou no...........................
Jak proběhl minulý týden
Po:
Mno obdrzela sem várku učebnic ,pár poznámek od učitelek ( tim myslim učte se , ..... a mnoho jinech keců) a pak se potvrdilo že jedu ke kámošce terce někam do prdele (dobře ta prdel se jmenuje Benešov XD)
út : žačla obviklá školní nuda a obviklé vrážený facek ,hezení houbou a za rohem gebení se učitelkám XD jinak nic
St : bez popisu nuda
čt : tak se tešim ke kámošce že sem si dokonce do školy vzala knížku house (OMG)
a o každý přestávce sem to knížkou mlátila polovinu třídy (proč si každej debil vzal taky sebou knížku ....) tak vznikla knižní bytka XD
Pá:

(a já tam nejsem XP)
nastal pátek a já jela k terce . Hned jak sme přijely tak nás Pavel (tož je jméno jejího táty)
vyhnal do bazénu - tak sme plavaly ....... Pak sme slyšely auto aa přijel terky bratr David (přezdíván Dívko - DVD ) tak sme se schovaly v části bazénu co sme zakrili no a nikdo do bazénu nečučel jenom terky brátr šel do baráku - tak sme mohly plavat dál . Pak sem vylezla ven jako že skočim mezitim na me škočil terky bratr a padalo se do bazénu XD . Tak tereza strašnej výgeb tak padnul návrh( samozdřejmě potichu ) (tereza se zatim opalovala ) ,, Navrhuju schodit do bazínu ,, a pak odpověd ,, návrh exspresně schválen ,, človek by neřek ani h*vno a terka byla in bazén XD tak tereza vylezla a naštvane se opalovala dál my se mezi tim topily ,schazovaly do vody a plavaly do protiproudu (chytrá to firma co tydle blbosti vymejšlí ) . Hned potom co sme vylezly byla večeře a pak se celej večer pařilo Farcry
SO : krátce celej den sme byly v bazénu a pak se zase parilo farcry a trochu sims
20:00 zhruba v tenhle čas přijela pro Davida bábi bo jeli do Anglie to se Davidovi nelíbilo protože sme byly v predposlednim levevlu farcry kter byl na sra...... No aspoň nám nechal zaplej comp XD
no a v neděli se jelo (domů)

Úvodní díl

7. září 2008 v 1:52 | Dedola

,,Caro ! Gino ! Nechte toho !"křičím na moje dvě pubertální dcery.
Ano , vím že takhle bych se vám představit neměla. Koneckonců první dojem je důležitý , ale mé dcery se budou prát pořád.

Takže ted se představím jak se sluší a patří. Jmenuji se Martha Hooverová, je mi 36 let a jsem trojnásobná matka. Zrovna jsme se s mojí sestrou , mím mužem a mími dětmi přestěhovali do tohoto město - do Curllena . Budu vám tento komix vyprávět jen tento díl. V příštím již přebere vykládání jedna z mích dcer. Neprozradím která. Jinak , k mé každodenní práci patří odhánět od sebe Caru a Ginu , které se nenávidějí , vařit , starat se o malého Samuela , čtení apod. . Nepracuji , jsem žena v domácnosti. Ale chci si najít práci!

Tohle je můj jediný syn , a mé nejmladší dítě. Jmenuje se Samuel , jsou mu tři roky a strašně rád kreslí.

Tohle je Cara. Ach jo , člověk by ani neřekl že jsou s Ginou jednovaječná dvojčata. Cara je gothička , a přebarvila si ( ačkoliv jsem jí to nedovolila) vlasy na fialovo. Jinak je taky blondýnka. Její pokoj je celý fialovo - černý. Nejraději chodí na párty. O Gině tvrdí že je namyšlená růžová nána. Na vysvědčení měla skoro samé jedničky a pár dvojek. Je jí stejně jako Gině 15 let.

A ted představím Ginu. Je úplný opak Cary. Vyznává Barbie styl , a celý pokoj má růžoví. Zajmá ji móda , nákupy a kluci. O Caře říká že je sfetovanej pošuk. Na vysvědčení měla skoro samé čtyřky.

Sarah je má mladší sestra . Je jí 24 let a pracuje jako profesionální stylistka.Lidi za ní jezdí i z jiné země , takže práci má i když se přestěhovala sem. Bydlí s námi protože jí mám ráda jako nejlepší kamarádku i jako ségru.

Poslední koho vám představím je můj manžel . Jmenuje se Dean a pracuje jako psycholog , tedy spíš pracoval , protože nevím jestli něco tady , v novém městě sežene. Moc ho miluju.

Původně jsem se bála že se Sarah a Dean budou nenávidět , páč jsou každý úplně jiní , ale skamarádili se.

Z Giny a Cary mi jde vážně někdy rozum kolem . Proč se tak nenávidějí ? Proč vůbec nějáké hloupé styly existují ? Jsem si jistá že kdyby nebyli ani jedna žádného stylu , že by měly lepší vztahy. Jenomže oni se hádájí i kvůli těm stylům.

Každý máme nějáké tajemství. Gina , Cara , Dean , Sarah i já..... a jsem si jistá že pokud ještě nemá tak bude mít i Samuel. A ty tajemství objevíte časem v tomhle příběhu....ale budte si jistí že.... pravda vždycky vyjde na povrch.

,,Gino , jak jsi mohla ??? J-j-já...já vím že se nemáme v lásce ale.......jsme sestry... a...ty víš že... TY VÍŠ ŽE HO KURVA MILUJU! Měla jsem tě ráda......ale ... tohle jsi přehnala! At jsme se jakkoliv hádaly...... Ve skrytu duše jsem tě jako sestru milovala , ale ted.... teď jsi mi posrala celej život. A za to mi zaplatíš , KURVO JEDNA ZKURVENÁ! POMSTÍM SE TI.....POMSTÍM SE TI TAK KRUTĚ , ŽE BUDEŠ MÍT POSRANEJ ŽIVOT TY , A POTOM JEŠTĚ BUDU PŘITLAČOVAT! " řvala Cara na Ginu.
Pak se stalo něco co jsem nečekala.
Nikdo to nečekal.....

Aktuálně - Dedola

6. září 2008 v 22:30 | Dedola

ČTETE MÉ KOMIXY?

Takže mám pro vás strašně špatnou zprávu! Smazali se mi všechny , VŠECHNY sousedstvíííí! Prostě jsem přišla , zapla ts 2 že něco nafotím a tam žádné sousedství. Tak jsem se koukla do složky Neighbordigs bo jak se to jmenuje a tam žádný N002 atd. .TAKŽE VŠECHNY MÉ KOMIXY SE MUSÍ ZRUŠIT
Pozitivní zpráva?
Bude new komix (viz. minulíi článek , měl to být 4. komix)
A možná obnovím hvězdičku , páč tu zatím byl jen úvod , žádný zápletky atd.
A pokud vás zajmá můj osobní život tak........ včera sem byla nadně (kvůli hádce mích dvou NEJ kámošek) a dnes jsem happy (jojo , ani nemám důvod....je důvod být happy být zamilovaná i když nevíte jestli on chce vás????)