Březen 2009


1. Úvod

31. března 2009 v 15:54 | Dedola
Ahoj. Jmenuji se Hannah Brownová. Ale koho to zajímá? Většina lidí mi říká troska nebo vrah. Jen mí blízcí přátelé které jsou ve stejné situaci jako já mi říkají Hannah. Řeknu vám to narovinu. Satan se mnou kominukuje. Ale dřív než vám to vysvětlím pořádně bych chtěla trošku zavzpomínat. Abyste věděli že nejsem troska od počátku mého života.

Úvod HZVS

31. března 2009 v 0:20 | Dedola
Ahoj. Jmenuji se Dawn Twisterová. Pokud jste z Krasohlídkova , tak jistě víte kdo jsem. A pokud ne , tak vám to objasním. Jsem nejmladší člen nejbohatší rodiny v tomhle zapadákově. Mám-li být upřímná , nejraději bych z téhle díry vypadla. S našemi penězi bysme mohly bydlet třeba v Londýně. Ale taky bydlet tady má výhodu. Málo lidí tu má tolik peněz jako my , tudíž k vám lidé mývají respekt. A obdivují vás. Já si to náramně vychutnávám. Jsem ten typ osoby , co touží po obdivu.
Nebydlím v Krasohlídkově od narození. Když mi bylo osm let , tak nás táta opustil. Bydleli jsme na Floridě. No , ale byl to tátův dům. Řekl mámě , že by bylo lepší kdyby se odstěhovala daleko , aby se už nemuseli vidět. A taky řekl , že když mu nechá dům , dá ji strašně moc peněz. To také udělal a právě proto si žijeme takhle zazobaně.
Nejsem jedináček. Někdy si říkám bohužel , ale mou sestru Megan bych nikdy nevyměnila. Ačkoliv mě štve , protože je lepší. Je to má jediná plnohodnotná soupeřka. Narozdíl od těch slepic ze školy , Megan něco dokázala. Megan podržela mámu , když jí táta opustil. Bylo jí deset let... mě bylo osm... mohla jsem to zvládnout taky. Ale Megan , je prostě Megan. Můj vzor. Má samé jedničky , už od desíti let skvěle vaří. Ale je děsně závislá na pořádku. Máte ji vidět , když si neuklízím pokoj.
Megan je prostě ta lepší. Ve všem. Před nikým bych to ale doopravdy nepřiznala. To , že je Megan lepší neznamená , že to mají vědět i ostatní. Tudíž před ostatními tak trochu Megan schazuju. Je mi to pak líto , ale neomluvím se. Megan je prvorozená , narodila se o dva roky dřív než já. Momentálně jí je šestnáct let. Z čehož plyne že mně je čtrnáct...
A pak je tu pochopitelně máma. Jmenuje se Penelope , ale téměř všechny ženy z města (ženy? spíše závistivý starý drbny) ji říkají "stará poběhlice". A věřte mi , používájí i horší výrazy. Pochopitelně mi to vadí , ale já s tím moc nenadělám. Taky po městě kolují zvěsti , že máma něco měla se starostou , a upřímně , nevím jestli tomu mám věřit. Nemyslím si , že se máma hned s každým vyspí. Ale se starostou vážně nestydatě koketovala.
Vždycky chtěla být modelkou. Nikdy se jí tento sen nesplnil. Místo hvězdné kariéry modelky , se z ní stala svatební agentka. Něco jak v tom filmu "Svatby podle Mary". S tátou od toho incidentu nemluvila. Při každé zmínce o něm ho nazývá tak sprostými výrazy , že některé jsem ani neznala.

Nový začátek?

29. března 2009 v 13:21 | Petulis
Tak mě jen tak napadlo
Nemohly by sme začít znovu?
Nový články,komixy atd.?
Nový design...
Tenhle rok to moc
dobře neodstartovalo,
tak by se to mělo zlepšit.
Akorát,já mám háček.Nefotim komixy
píšu jen příběhy,protože nemám vůbec čas
....
Tak já nevim nu

Omluva

29. března 2009 v 12:36 | Dedola
Omlouvám se za mé neustále problémy s PC.
Omlouvám se za mí neustále měnění komixů.
Omlouvám se za všechno.......
Já už se zlepším , slibuju.

Že by konec??

29. března 2009 v 12:32 | Dedola
Asi skončím s blogem..... totiž já nechci . Ale ted jsem opět měla dlouhý problém z PC a nic se nezálohovalo..... takže nemám žádné downloady. Mám si dát tu práci a nastahovat je znovu ? Stojíte vůbec o to? Díky za odpověd předem.