Říjen 2013

Postavy - část 1

9. října 2013 v 18:41 | Defy
Takové malé představení postav jako ochutnávka :)) A anketě jsou i jména, která se zde zatím neobjevují ... bohužel mi Sims často padá, a tak nemám všechny fotky, což ale brzy napravím.
A i když to tak zatím nevypadá, tento komix bude fantasy žánru :)) Na názvu se pracuje.
P.S.: Je mi jasné, že nějakou dobu budu hovořit k němému publiku (resp. žádnému), ale věřím, že časem aspoň jednoho čtenáře najdu, a i pro jednoho se to vyplatí psát.

Comeback?

1. října 2013 v 17:55 | Defy |  Aktuálně
Jak bych to řekla ... snad je takhle - tenhle blog jsem si založila v roce 2007, a prošel mnohými změnami (více adminek, stěhování, návrat, rušení, návrat, krádež ...). Byla jsem dlouho bez možnosti hrát sims, a tak bych nemohla přispívat ani kdybych chtěla, nicméně jsem se stále pohybovala po sims komunitě, aspoň na jiných stránkách (mezi mé nejoblíbenější patří určitě http://thesims-net.blog.cz/ a http://shianae-sims3.blog.cz/ ... nejspíše znáte, ale pokud ne, vyzkoušejte).
Teď mám vcelku funkční sims 3 (jisté komplikace tam jsou, ale věřím, že se to poddá), a ráda bych se věnovala nějakému komixu a blogu. Neslibuji, že toho zase nenechám. Nejsem stálá, ani zodpovědná co se týče těchle věcí, nicméně zároveň bych to tu ráda obnovila.
Takže ve stručnosti → vracím se sem, ale aktivitu neslibuji. Nevím, kdy a jestli mě to omrzí.
Toť vše co jsem chtěla :))
P.S.: Ještě bych akorát chtěla upozornit na jednu drobnost - i přes několik změn přezdívek (Dedola, Orimi, Tawni, Defy) jsem to stále já, ta adminka, která tu je od začátku.